«

»

Sty 07

Kąpiele wodne i akupresura na potencję- 1 czesc

avatar_129_page

Niejeden mężczyzna ma kłopoty z erekcją. Wielu z nich nie wie, że można sobie pomóc bezpiecznymi niemedycznymi sposobami np. podczas kąpieli.
Jeśli zastosujemy domowe sposoby na poprawę wzwodu, od masowania podbrzusza, poprzez dietę lub akupresurę – masaż i ucisk miejsc erogennych i wrażliwych, to wyniki są prawidłowe wtedy, gdy wykonujemy to systematycznie i przez dość długi czas.
Obecnie coraz większa liczba lekarzy, odwołując się do przeprowadzonych badań, utwierdza się w przekonaniu, że bicze viagra cena wodne są idealnym sposobem na leczenie nie tylko kłopotów z potencją, lecz też na mały popęd seksualny. Prócz tego bicze wodne wspomagają wszystkie czynności seksualne. Hydroterapię wodne trzeba przeprowadzić na podbrzuszu. Natrysk musi być naprzemienny, raz ciepły, raz zimny. Delikatny natrysk można zastosować na jądra. Te formy masażu polecane są tym panom, którzy przegrzewają swoje miejsca intymne, ponieważ właśnie przegrzanie jest najczęstszą przyczyną problemów z erekcją, impotencji oraz rozstrojenia gospodarki hormonalnej.
Hydroterapia może być zastosowana przez kobiety z obniżonym popędem płciowym.

tekst dostepny na stronie kamagra w zelu