«

»

Sty 08

Kąpiele wodne i hydroterapia na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to zabiegi bazujące na uciskaniu określonych miejsc na stopach. U panów należy naciskać na receptory zamieszczone na piętach. Trzeba zgiąć nogę w kolanie i delikatnie naciskać na pięty. Uciskanie warto rozpocząć od delikatnych muśnięć i po chwili zwiększać siłę nacisku. Każdą z pięt należy uciskać przez nie więcej niż pięciu minut.
Panie mocniej reagują na dotykanie punktów znajdujących się wzdłuż odcinka lędźwiowo-krzyżowego, w odległości trzech cm od kręgów. Masaż tych miejsc jest dobrym sposobem na rozpoczęcie gry wstępnej. Panie mogą się zrewanżować masowaniem miejsca tuż nad owłosieniem łonowym swojego kochanka. Pobudzą w ten sposób penisa. Dzięki codziennym masażom życie seksualne viagra taniookaże się być bardziej udane.
Na uszach znajdują się receptory, które tak samo jak te zamieszczone na stopach odpowiadają za wywołanie reakcji seksualnych. Uciskanie tych receptorów wzmacnia funkcjonowanie narządów płciowych. Takie masowanie może dodatnio wpłynąć na kłopoty z potencją.
Masaż uszu nie może trwać więcej niż pięć minut. Jeśli kochankowie chcą spróbować uciskania konkretnych punktów, to trzeba udać się do lekarza lub specjalisty medycyny naturalnej – oni pokażą dokładnie, jakie miejsca należy uciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra tanio