«

»

Lip 26

Moda weselna: wesele w plenerze !

Ślub w plenerze rządzi się nieznacznie innymi regułami w porównaniu do gali bardziej oficjalnej . Mniej dystyngowany styl przenosi się poza tym na styl stroju, dzięki temu ma się okazje pozwolić sobie na trochę luźniejszą stylizację.
Podstawą kompletu stała się wspaniała sukienka z kwiatowym szkicem. Posiada estetyczny, półokrągły dekolt także rękawy ¾. Sukienki optymalna długość powoduje, że nogi będą fajnie pokazane, i przez wysokie, cieliste sandały na koturnie będą wzrokowo dłuższe. But zagwarantuje komfort w trakcie spacerowania po trawie lub nierównych powierzchniach.
W razie zimna czy gdy nadejdzie wieczór, stylizacja ślubna na uroczystość na otwartej przestrzeni może zostać dopełniona przez krótką , skórzaną kurtkę ze skracanymi rękawami.
weselna-do-600
Fason świetnie łączy się z sukienką. Do ręki polecamy niedużą kopertówkę komponującą się tonacją do barwy bucików. Ma trendy, tęczowy wisiorek przy zatrzasku, który wybornie współgra z kwiatowym rysunkiem na sukience. Zestaw na wesele w plenerze nie może obejść się bez biżuteryjnych ozdób. Do kompletu proponujemy wymyślną bransoletkę pozłacaną, i do tego kolczyki zdobione topazami. Strój wyjątkowo ze sobą łączy się, stanowiąc perfekcyjne zestawienie.
tekst pobrany ze strony buty damskie