«

»

Lut 25

Proste? To do roboty, a raczej do sypialni!

Apetyt seksualny zależy głównie od naszego nastawienia – jeżeli mamy motywację do przeprowadzenia zbliżenia, przynosi nam ono satysfakcję, czujemy się atrakcyjni, bezpieczni (tak, tak, to istotne nie tylko dla kobiet!), cenieni przez partnerkę a sama działalność seksualna jest tożsama z naszymi preferencjami, najprawdopodobniej nic nie stanie na przeszkodzie żeby czerpać z niej jak największą przyjemność. Jednakże popęd seksualny, choć jest sprawą ducha, zależy jest też od potencjału organizmu. levitra tanio
Toteż poza zadbaniem o należytą oprawę zbliżenia, należałoby 6749-6607-ico-wu.jpgprzygotować wcześniej swoje ciało, aby sprostało zadaniom, jakie chcemy przed nim postawić. Istotny jest sen, ruch, zdrowa odżywianie i ograniczenie używek (spożywanie zbyt dużej ilości kawy czy piwa działa niezwykle negatywnie na możliwości wzwodu, nie istnieje także coś takiego jak bezpieczna liczba wypalanych papierosów – każda ilość szkodzi twojej sprawności seksualnej!).

Poza wymienionymi w artykule wskazówkami, każdy z nas jest w stanie dopisać kilka własnych, które sprawiają, że ochota na seks rośnie. Czy jest to nasz ulubiony typ wypoczynku, masaż, gorąca kąpiel: próbowanie smacznego oraz oryginalnego dania; miło i spokojnie lub aktywnie i ekscytująco spędzony dzień, oczekiwanie na realizację fantazji erotycznej uzgodnionej wcześniej z partnerką… Nieważne jaki mamy sposób na odprężenie się i bycie tu i teraz z drugą osobą, istotne jest aby go nie zaniedbywać!
wiecej tutaj tania viagra