«

»

Mar 13

Przez co nie masz ochoty na seks?

indeks1

Przez co nie masz ochoty na seks?

Choroba

Poważne schorzenie, takie jak np. cukrzyca typu II, może w szczególności obniżać poziom testosteronu u mężczyzn, co prowadzi do obniżonego zainteresowania seksem. Niski poziom testosteronu może również skutkować osłabieniem mięśni, zmniejszeniem masy kostnej oraz zaburzeniami wzwodu. Pozostałe schorzenia, które erekcja mogą wywoływać niskie libido u mężczyzn, to choroba Parkinsona, niedokrwistość, zaburzenia neurologiczne, przewlekły ból oraz problemy z sercem. Jeżeli borykasz się z którymś z tych przypadków, spytaj swojego lekarza, jak możesz zapobiegać obniżeniu popędu płciowego.

Leki

Niektóre leki sprzedawane na receptę, takie jak Proscar zalecany w leczeniu gruczołu krokowego, mogą również powodować obniżenie poziomu libido, co jest jednym ze efektów ubocznych ich używania. Przed przystąpieniem do zażywania jakichkolwiek leków na receptę, precyzyjnie dowiedz się od lekarza wszystkiego, co musisz wiedzieć o ich działaniu kamagra tanio jak również o ich skutkach ubocznych.

Tryb życia

Większość ludzi uważa, iż niski poziom zainteresowania seksem to problem, który dotyczy tylko starszych mężczyzn. Jednak to kłamstwo. Dzisiaj wielu mężczyzn w wieku 30-40 lat sygnalizuje kłopoty z niskim libido. Jedną z przyczyn takiej sytuacji może być niewłaściwy styl życia albo szkodliwe nawyki, takie jak palenie tytoniu, nieodpowiednia dieta, brak snu i inne podobne czynniki. Pomyśl nad przemianą stylu życia, rzuć papierosy, rozpocznij uprawianie sportu oraz zmień żywność na lżejszą, a ochota na seks nie powinna być już kłopotem.