«

»

Kwi 03

Przyczyny braku erekcji. 

 

Spośród najpowszechniejszych powodów pojawiania się problemów z erekcją możemy wymienić:

 

1) Nieodpowiednia dieta – jeśli objadamy się głównie śmieciowym jedzeniem, tłustym, w naszym typowym menu brak zaś zdrowych warzyw, owoców, ryb, to nie możemy się dziwić, że niestety erekcja nie towarzyszy nam regularnie.

 

2) Brak aktywności sportowej, siedzący tryb funkcjonowania – o ile to najzupełniej zrozumiałe, że w dzisiejszych
czasach
spędzamy bardzo dużo czasu w pozycji siedzącej, przecież bez pracy trudno funkcjonować na odpowiednim poziomie, to jednak nie ma wymówki dla takich osób, które nie ruszają się po pracy.

 

3) Kłopoty natury zdrowotnejgdy człowiek choruje na schorzenia serca, nadciśnienie
tętnicze
, cukrzycę, to z automatu również z jego poziomem libido nie wszystko jest w porządku.

 

4) Rutyna – o ile początkowo jesteśmy zapewne zafascynowani własną partnerką, jej ciałem, to później może zakraść się rutyna. A jak wszyscy wiedzą, rutyna niemalże zabija. W owym celu trzeba pogadać z własną kobietą, spytać czy mogłaby nieco bardziej urozmaicić seks. Godne uwagoseksowne ubrania, być może jakieś zabawki, produkcje XXX bądź przebieranki. Możliwości, dzięki to którym nasze życie erotyczne będzie lepsze jest sporo.

 

5) Zbyt duży stres, kłopoty zawodowemocno stresujące sytuacje są stałym elementem życiowym, lecz w końcu wcale nie jest
powiedziane
, że powinniśmy zareagować na takowe dużym zdenerwowaniem. Naprawdę można w taki sposób pokierować swoim życiem, aby w żadnym razie nie doszło do tej sytuacji, w której stres sparaliżuje nam zarówno dzień, jak i noc.


tekst dostepny na
stronie-


potencja

tania kamagra