«

»

Sty 08

Przyczyny zaburzonej potencji

2020-4611-ico-wu.jpg

Kłopoty z erekcją są intymnym problemem. Siłą rzeczy potencja dla wielu jest synonimem ich sprawności seksualnej. To sprawia, że mężczyźni nie tylko nie pragną (nie umieją) wspominać o tym kłopocie, ale wręcz sami nie chcą się do tego przyznać. Zaburzenia wzwodu to poważny sprawdzian dla każdego mężczyzny. Mimo to mężczyźni muszą pamiętać, że są to zaburzenia do wyleczenia. Wystarczy zwalczyć nieśmiałość i zgłosić się do seksuologa. Polepszenie wzwodu jest możliwe.
1. Przyczyny zaburzeń erekcji
Kłopoty z erekcją, zaburzenia ejakulacji to niezwykle powtarzające się dolegliwości. Dotyczą średnio 10% męskiej części społeczeństwa. Dolegliwość wzmaga się, bo powiększają się przyczyny powodujące zaburzenia wzwodu. Zauważa się częstsze zachorowania na
cialis tanio cukrzycę, dolegliwości układu sercowego oraz depresje. Zaburzenia wzwodu mogą dotyczyć mężczyzn w każdym wieku. Różne mogą być przyczyny zachorowań.

U młodych panów, to jest przed trzydziestką schorzenia najczęściej będą wynikać z podłoża psychologicznego. U mężczyzn starszych zaburzenia mogą być następstwem różnych chorób. Niepełna erekcja lub jej niewystępowanie mogą być spowodowane schorzeniami układu krążenia.
tekst dostepny na stronie tania levitra