«

»

Mar 14

Sposoby na mocniejszą erekcję

avatar_99_page

Kilka trików na mocniejszą erekcję

Funkcjonuje kilka prostych metod, pozwalających wypracować silniejszą erekcję. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem zadowalająco mocna lub jeśli pragniesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to zrobić, to tu otrzymasz kilka rozwiązań dla siebie.

Przedstawiamy ci kilka nieskomplikowany rad, które pomogą ci wypracować silniejszą erekcję, a co się z tym wiąże, intensywniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeśli taki jest właśnie twój plan, poniższe wskazówki bez wątpienia okażą się dla ciebie pożyteczne!

Zakaz palenia tytoniu

Bez wątpliwości palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie prowadzi do znacznego kamagra uszczuplenia rozmiarów twojego penisa oraz jest jedną z decydujących przyczyn impotencji. W żółwim tempie i krok po kroku powoduje, iż erekcje są coraz słabsze. Rozwój blaszki miażdżycowej, która gromadzi się w układzie krwionośnym człowieka, jest spowodowany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. Wynik jest taki, że zmniejsza się przepływ krwi do członka w trakcie stosunku. Jeżeli do chwili obecnej nie myślałeś o rzuceniu palenia, być może perspektywa mocniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Zrzuć tkankę tłuszczową

Nadmiar tkanki tłuszczowej w twoim ciele to fatalna okoliczność dla twojego wzwodu. Musisz zrzucić cały ten tłuszcz i musisz rozpocząć swój program odchudzania natychmiastowo. Nadmiar tłuszczu świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w ciele, co w następnej kolejności wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza ograniczoną zdolność wzwodu. Jeżeli jesteś osobą otyłą to masz też skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji oraz przyczynia się także do chorób układu krwionośnego. Taki stan może również wpływać na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może potencja być zwolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który wiedzie do zwiotczenia członka. Nie chcesz być grubasem z miękkim ptaszkiem – odchudzaj się.