«

»

Gru 23

Z czego wynikają kłopoty z erekcją?

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Według statystyk kłopot z erekcją pojawia się raz na 5 stosunków, tym samym można założyć, że może się to zdarzyć przynajmniej raz w życiu każdego faceta. Dowiedziono, że przyczyny niewystępowania wzwodu są bardzo różne, inne w przypadku panów w wieku lat 20, a inne u 60-latka.
Erekcja następuje w chwili wzbudzenia ośrodka erekcji, który umieszczony jest w rdzeniu kręgowym. Penis wypełnia się krwią, następuje wzwód. Problem z erekcją ma miejsce, kiedy wzwód nie następuje wcale lub nie utrzymuje się wystarczająco długo, aby dało się odbyć pełny stosunek. Mówi się o rzeczywistym problemie ze wzwodem, gdy zaburzenie następuje przynajmniej w 3/4 przypadków i utrzymuje się to przez długi czas. Chwilowa niedyspozycja nie musi wskazywać na problemy z erekcją. Poniżej przedstawiamy najczęstsze powody kłopotów z potencją.
1.Zdenerwowanie i zmęczenie. W sytuacji, kiedy spędzamy znaczącą część dnia podczas pracy oraz żyjemy jedynie i wyłącznie pracą, po skończonym dniu możemy nie mieć siły ani chęci na seks. Warto wtedy zadbać o unikanie momentów nas stresujących, odprężenie kamagra zel oraz rozsądne podejście do obowiązków w pracy.
2.Zaburzenia naczyń krwionośnych. Jeśli w naczyniach krwionośnych zaczynają powstawać blaszki miażdżycowe, krew musi przedostawać się przez tętnice z dużym trudem. Może to powodować zbyt mały napływ krwi do prącia i brak lub niepełną erekcję.
3.Tytoń. Z badań przeprowadzonych przez specjalistów dokładnie wynika, że wypalanie jednej paczki dziennie aż u 75% badanych doprowadza do impotencji. Oprócz komplikacji z potencją papierosy wpływają na mniejszą produkcję plemników, a także ich gorszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie levitra tanio