Wciągające anime cz. 2

„Naruto”

Ninja? Uwięzione moce? Niezwykłe moce?

Naruto Uzumaki marzy, aby zostać prawdziwym ninja – Hokage. Musi przejść szkolenie i przebyć długą drogę. Towarzyszą mu piękna Sakura Haruno i rywal Sasuke Uchiha. W ciele Naruto jest uwięziony dziwięcioogoniasty lis, który kiedyś zaatakował jego dom.

Co lisi demon zmienia w Naruto? Czy uda mi się zostać Hokage? Co będzie musiał zrobić, aby to osiągnąć?

„Megaman MT Warrior”

Walki sieciowe? Niezwykła technologia? Walka z przestępczością?

Kilkunastoletni Lan Hikari mieszka w DenTech w niedalekiej przyszłości. Jak każdy inny dzieciak jest zafascynowany walkami sieciowymi. Ludzie walczą za pomocą NetNavigatorów (sztucznych inteligencji, która bardzo przypomina istoty ludzkie) i specjalnych chipów. Pewnego dnia Lan dostaje od ojca specjalnego PET-a, który zmienia jego Navi w Megamana.

Po co ojciec Lana dał mu takiego PET-a? Czy to na pewno zwykłe walki dla dzieci? Czy może ktoś wykorzysta to do niecnych celów?

„Król szamanów”

Walki duchów? Niezwykłe umiejętności? Turniej?

Co 500 lat jest organizowany Turniej Szamanów. Ludzie z całego świata walczą o tytuł Króla szamanów, możliwość połączenia się z Królem duchów i ocalenie świata. Yoh Asakura zamierza wziąć udział w Turnieju. Wraz ze zdobytymi po drodze towarzyszami szkoli się, odnajduje drogę na zawody i walczy. Tylko nie zna wszystkich sekretów swojej rodziny.

Kogo Yoh spotka po drodze? Kto zostanie jest towarzyszem, a kto wrogiem? O jakich sekretach nie miał pojęcia?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *