Filmy, które musisz obejrzeć z znajomymi cz. 3

„Oz: Wieki i potężny” 2013

Niepoprawny główny bohater? Magiczna kraina? Intrygi? Poznajcie „Oza (…)!

Naciągacz i iluzjoner Oscar „Oz” Diggs podróżuje z wędrownym cyrkiem. Po jednym z występów musi uciekać balonem. Podczas lotu przenosi się do magicznej krainy Oz. Spotyka piękną czarownicę Theodorę, która uważa go za czarnoksiężnika z prastarej przepowiedni i wysyła do swojej siostry Evanory. Magik myśli, że wygrał los na loterii, ale nie spodziewa się, co planuje czarownica Evanora.

Jaki jest plan Evanory? Co musi zrobić Oz w ramach przepowiedni? Kto jest tutaj złym charakterem?

„Dinozaur” 2000

Bajka dla całej rodziny? Dinozaury? Próba odnalezienia domu? O to „Dinozaur”!

Dinozaur Aladar został wychowany przez małpiatki. Kiedy na wyspę spada deszcz meteorytów, Aladar i jego rodzina muszą uciekać. Trafiają na pustynie i spotykają stado dinozaurów, które poszukuje nowego domu.

Czy Aladar wpasuje się do stada? Co z jego rodziną? Jakie zasady panują w stadzie?

„Kevin sam w domu” 1990

Komedia dla całej rodziny? Bożonarodzeniowe klimaty? Rozrabiaka sam w domu? Czy jest ktoś, kto nie słyszał o Kevinie?

McCallisterowie wyjeżdżają na Święta Bożego Narodzenia do Francji. W wyniku porannego zamieszania w domu pozostaje ośmioletni Kevin. Chłopak cieszy się tym, że został sam, robi, co chce i próbuje sam sobie poradzić. Tymczasem na jego ulicy dwaj rabusie okradają po kolei domy. Kevin nie zamierza pozwolić zrabować swojego domu.

Do czego zdolny jest Kevin? Czy rabusie sobie z nim poradzą? Czy ktokolwiek z rodziny zauważy nieobecność ośmioletniego chłopca?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *