Herman Miller Embody – technologia oparta na dynamicznym układzie pixeli siedziska

Jeśli szukasz fotela o komforcie wyższym od przeciętnego, to znaczy, że Herman Miller Embody jest właśnie dla Ciebie. Sprawdź, dlaczego!

Herman Miller Embody – projekt poparty latami badań

Herman Miller Embody to fotel biurowy opracowany przez zespół ponad dwudziestu lekarzy i naukowców specjalizujących się w biomechanice, fizykoterapii i ergonomii. Owocem ich pracy jest zapewnienie naturalnego podparcia dla całego ciała, a także umożliwienie zdrowego ruchu podczas siedzenia na Herman Miller Embody.

Zastosowana technologia Pixelated Support jest oparta na dynamicznym układzie pikseli siedziska, które automatycznie dostosowuje się do mikro ruchów ciała i równomiernie rozkłada jego ciężar. Zachęca to do ruchu, który jest niezbędny dla utrzymania zdrowego krążenia oraz sprzyja skupieniu podczas pracy.

Jakie jeszcze nowoczesne rozwiązania zawiera Herman Miller Embody?

Oparcie fotela Herman Miller Embody zaprojektowano na wzór pleców człowieka, z osiowo umocowanym „kręgosłupem” i elastycznymi „żebrami”. Przy regulacji otrzymujemy krzywiznę podobną do tej anatomicznej, co pozwala na idealne dopasowanie do pleców siedzącego.

Zharmonizowany z budową użytkownika Herman Miller Embody spowoduje elastyczną reakcję oparcia. Zapewni to ciągłe i pewne podparcie, a fotel będzie układał się automatycznie do przybieranych pozycji.

Siedzisko Herman Miller Embody składa się z czterech różnych warstw nośnych. Każda z nich wykonana jest z innego materiału o odmiennych właściwościach. Całość dostosowuje się kształtów siedzącego z tak wysoką dokładnością, że jest w stanie odwzorować kształt tylnych kieszeni spodni.

Co ważne, siedzisko Herman Miller Embody umożliwia przepływ powietrza, oddawanie ciepła oraz zapewnia wygodę nawet podczas długiego siedzenia.

Poznaj Herman Miller Embody! Zobacz: https://www.bakata.pl/produkt/herman-miller-embody-chair/. Pamiętaj, że efektywna praca biurowa jest możliwa tylko w wygodnej pozycji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *