Czarujące przedstawienia teatralne

Lubisz teatr?

Lubisz chodzić do teatru? Chciałbyś zobaczyć czarujące przestawienie? O to trzy propozycje do obejrzenia.

„Skrzypek na dachu”

Musical? Humor? Wybór między tradycją a szczęściem?

Anatewce 1905 rok. W tym małym miasteczku na terenie Rosji carskiej żyją obok siebie społeczność żydowska i rosyjska. Ubogi mleczarz jest ojcem 5 córek. Chce je dobrze wydać, ale dziewczyny chciałyby związku opartego na miłości. Mleczarz ma do wyboru podążać za tradycją i wydać je dobrze za mąż albo pozwolić im poślubić tych, których kochają.

„My fair lady”

Poprawny język? Z kwiaciarki do damy? Porządna dawka humoru?

Dwóch dżentelmenów zakłada się, że zrobi z prostej dziewczyny damę. Profesor fonetyki Henry Higgins obiecał pułkownikowi Hugh Pickeringowi, że nauczy kwiaciarkę Elizę Dolitte poprawnego wysławiania się, aby mogła uchodzić za damę.

Czy Higginsowi uda się wygrać zakład? Jak Eliza poradzi sobie z opanowaniem języka? Czy tych dwoje da radę wytrzymać razem w jednym pomieszczeniu?

„Szalone nożyczki”

Morderstwo? Rozwiązywanie sprawy? Interaktywny spektakl?

W mieszkaniu nad salonem fryzjerskim „Szalone Nożyczki” dochodzi do morderstwa. Do salonu przybywa detektyw, aby rozwiązać sprawę. Podejrzanymi są ci, który w trakcie morderstwa byli na scenie. Detektyw z pomocą widowni odnajduje mordercę. Za każdym razem ktoś inny zostaje wykluczony z podejrzanych i ktoś inny popełnia zbrodnię.

Kto tym razem będzie podejrzanym? Kto pomoże w sprawie? Kto będzie mordercą?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *