Propozycje gier wideo

Nuda

Dopadła cię nuda? Poszukujesz jakieś gry, która dałaby ci wiele godzin odprężenia i zabawy? Przedstawiam propozycje gier, które mogą ci się spodobać.

Seria „The Sims”

Seria „The Sims” miała cztery odsłony, ale każda z nich ma takie samo założenie – jest to symulator życia. W każdej części można stworzyć własne postacie (simów), wybudować dom i prowadzić życie. Gra nie posiada fabuły, więc to gracz niemal w pełni decyduje o tym, jak wygląda życie jego rodziny. Czasami gra może zaskoczyć różnymi niespodziankami jak śmierć sima lub utrata pracy. Do każdej odsłony są różnego rodzaju rozszerzenia i inna grafika.

Którąkolwiek część wybierzesz, może puścić wodze fantazji i stworzyć niezwykłą historię.

„Minecraft”

„Minecraft” jest grą na każdego. Polega na zdobywaniu surowców, walce i budownictwie. Gracz ma niemal nieograniczony świat pełen różnorodnych bloków i stworzeń. Można wypełniać osiągnięcia i pokonywać różne bossy, ale gry nie można tak naprawdę ukończyć. Możesz z przyjaciółmi wyruszyć na wyprawę do kopalni albo samemu budować najróżniejsze budowle.

Jeżeli chcesz wyrazić się kreatywnie albo przeżyć kanciastą przygodę, ta gra jest dla ciebie.

„Half-Life”

„Half-Life” to stara, ale znana gra. To strzelanka pierwszoosobowa, w której sterujemy Gordona Freemana. W wyniku fatalnego eksperymentu musi przetrwać w placówce badawczej pełnej kosmitów, przejmujących kontrole nad ciałem krabów i zombie. Istnieje też kontynuacja „Half-Life 2”, remake pierwszej części „Black Messa” i gra na VR „Half-Life: Alyx”.

Jeśli lubisz strzelanki i gry akcji, to ta gra jest dla ciebie. Którakolwiek część wybierzesz, będziesz się świetnie bawił.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *