Propozycje gier wideo

Nuda

Dopadła cię nuda? Poszukujesz jakieś gry, która dałaby ci wiele godzin odprężenia i zabawy? Przedstawiam propozycje gier, które mogą ci się spodobać.

Seria „The Sims”

Seria „The Sims” miała cztery odsłony, ale każda z nich ma takie samo założenie – jest to symulator życia. W każdej części można stworzyć własne postacie (simów), wybudować dom i prowadzić życie. Gra nie posiada fabuły, więc to gracz niemal w pełni decyduje o tym, jak wygląda życie jego rodziny. Czasami gra może zaskoczyć różnymi niespodziankami jak śmierć sima lub utrata pracy. Do każdej odsłony są różnego rodzaju rozszerzenia i inna grafika.

Którąkolwiek część wybierzesz, może puścić wodze fantazji i stworzyć niezwykłą historię.

„Minecraft”

„Minecraft” jest grą na każdego. Polega na zdobywaniu surowców, walce i budownictwie. Gracz ma niemal nieograniczony świat pełen różnorodnych bloków i stworzeń. Można wypełniać osiągnięcia i pokonywać różne bossy, ale gry nie można tak naprawdę ukończyć. Możesz z przyjaciółmi wyruszyć na wyprawę do kopalni albo samemu budować najróżniejsze budowle.

Jeżeli chcesz wyrazić się kreatywnie albo przeżyć kanciastą przygodę, ta gra jest dla ciebie.

„Half-Life”

„Half-Life” to stara, ale znana gra. To strzelanka pierwszoosobowa, w której sterujemy Gordona Freemana. W wyniku fatalnego eksperymentu musi przetrwać w placówce badawczej pełnej kosmitów, przejmujących kontrole nad ciałem krabów i zombie. Istnieje też kontynuacja „Half-Life 2”, remake pierwszej części „Black Messa” i gra na VR „Half-Life: Alyx”.

Jeśli lubisz strzelanki i gry akcji, to ta gra jest dla ciebie. Którakolwiek część wybierzesz, będziesz się świetnie bawił.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *