Wciągające anime

Nie masz czego oglądać?

Potrzebujesz oderwać się od rzeczywistości i poszukujesz czegoś do oglądania? Kochasz anime? Przedstawiam 3 propozycje anime, które na pewno cię wciągną.

Boku No Hero Academia

Superbohaterowie? Supermoce? Młodzi, ambitni ludzie?

W świecie, gdzie 80% ludzkości ma dar, każdy chce zostać profesjonalnym bohaterem. Midoriya Izuku pragnie za wszelką cenę stać się taki jak jego idol All Might, ale urodził się bez mocy. Wszystko zmienia się, kiedy Midoriya poznaje swojego ulubionego bohatera i imponuje mu swoją bezinteresownością.

W jaki sposób All Might uczyni Izuku swoim następcą? Jakie będą konsekwencje? Czy chłopak dostanie się do wymarzonej szkoły?

„Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba”

Demony? Polowanie? Zemsta za rodzinę?

Tanjirou Kamado mieszka z rodziną w górach. Pewnego dnia idzie do wioski, aby sprzedać węgiel. Podczas drogi powrotnej jeden z mieszkańców oferuje mu nocleg, aby nie trafił nocą na demona. Kiedy Tanjirou wraca do domu, zastaje prawie całą rodzinę martwą, a jego ocalała siostra Nezuko staje się demonem. Chłopak postanawia znaleźć sposób, aby odmienić siostrę i zemścić się na demonie, który zniszczył jego rodzinę.

Czy Tanjirou uda się zostać zabójcą demonów? Jak długą drogę musi przejść, aby spotkać tego, który zabił jego rodzinę? Kim on jest?

„Pokemon”

Bardzo długa seria? Fantastyczne stworzonka? Walki?

Ash Ketchum pragnie zostać najlepszym trenerem pokemonów. Wybiera swojego pierwszego podopiecznego Pikachu i razem wyruszają w niezwykłą podróż. Poznają różnych ludzi, walczą z innymi trenerami i zdobywają odznaki. Po drodze rozwiązują różne problemy.

Jakie przygody przeżyją Ash i Pikachu? Kogo spotkają po drodze i z kim będą podróżować? Jakie miejsca odwiedzą?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *