Filmy, które musisz obejrzeć cz. 3

„Szybcy i wściekli: Tokio Drift” 2006

Poznawanie nowej kultury? Wyścigi? Niebezpieczne zagrywki? „(…) Tokio Drift” wyróżnia się z serii!

Sean Boswell jest pasjonatem wyścigów samochodowych. Po kolejnym nielegalnym wyścigu zakończonym wypadkiem musi wyjechać z kraju, aby uniknąć więzienia. Trafia do ojca do Tokio, gdzie musi przyzwyczaić się do nowej kultury. Szybko Sean odkrywa świat nielegalnych wyścigów i wplątuje się w kolejne kłopoty.

Jak dobrze ściga się Sean? Czy odnajdzie się w Tokio? Jak poradzi sobie z problemami?

„Piksele” 2015

Gry wideo? Obcy? Trzy życia? O to „Piksele”!

Pod koniec XX wieku zostaje wysłana w kosmos wiadomość z nagraniami ówczesnych gier wideo. Po wielu, wielu latach kosmici odpowiadają. Uznali wiadomość za wypowiedzenie wojny i proponują grę. Ludzie pokonają obcych bez utraty wszystkich trzech żyć albo Ziemia zostanie zniszczona. Jako broń obcy wysyłają postacie z gier wideo. W imię ludzkości do walki stają fanatycy gier komputerowych.

Jak będą wyglądać walki? Kim są reprezentanci ludzkości? Czy uda im się nie stracić wszystkich żyć?

„Forest Gump” 1994

Komediodramat? Bohater z niepełnosprawnością? Ważne wydarzenia? Poznajcie „Foresta Gumpa”!

Forest urodził się z łagodną odmianą autyzmu. Siedzi na przystanku autobusowym i opowiada obcym ludziom historię swojego życia. W wyniku zbiegów okoliczności przeżył wiele wydarzeń jego epoki.

Jak wyglądało życie Foresta? Co takiego właściwie przeżył? Gdyby istniał, czy można byłoby w ogóle uwierzyć w jego historie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *